Instytut Tomistyczny

Publikacje IT na Targach Wydawców Katolickich
11-14 kwietnia 2013 r.

Dominikańska oficyna „W drodze” została dystrybutorem publikacji Instytutu Tomistycznego, zajmującego się propagowaniem myśli Świętego Tomasza z Akwinu.

IT na Targach Wydawców Katolickich 2013Porozumienie o współpracy podpisali dyrektorzy obu instytucji: Wydawnictwa „W drodze” – o. Wojciech Prus i Instytutu Tomistycznego – o. Paweł Krupa.

„Do wspólnej »skarbony« my wrzucamy dobre, naukowe pozycje, a Wydawnictwo – umiejętności marketingowe i handlowe. Mam wielką nadzieję, że obie instytucje na tym skorzystają” – mówi o. Krupa.

Dzięki współpracy, po raz pierwszy książki Instytutu Tomistycznego oraz czasopismo „Przegląd Tomistyczny” znalazły miejsce na Targach Wydawców Katolickich, które odbyły się w dniach 11-14 kwietnia w Warszawie.

„Ku zaskoczeniu wszystkich, półki z poważną literaturą teologiczną i filozoficzną (wspomnijmy tu również o prestiżowej serii Wydawnictwa W drodze »Alfa I Omega«) cieszyły się dużym zainteresowaniem i to nie tylko ze strony odwiedzających Targi dominikanów” – zapewnia o. Krupa.